Karrier

Gyere és dolgozz nálunk!

Miért vagyunk szuperhősök? Mert csapatunk különleges képességeit és a legfejlettebb technológiákat bevetve alkotja meg azokat a fegyvereket, melyekkel ügyfeleink igényeit maximálisan és profin szolgáljuk ki. Minden szuperképességünket bevetve segítjük és támogatjuk ügyfeleinket, hogy a leghatalmasabb bajok esetén is erősek és rendíthetetlenek maradjanak.

Ügyfélkörünk folyamatosan bővül, így új szuperhősre van szükségünk

IT Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk (Webmester képességgel)

A Sybell Informatika egy feltörekvő, piacon egyedi megoldásokat nyújtó tárhely szolgáltató.
Ügyfélszolgálatunk kiemelkedően magas minőségű, problémamegoldás központú.

Ügyfélkörünk folyamatosan bővül, így új szuperhősre van szükségünk.

Te vagy az ideális jelölt, ha

  • Hosting vagy más IT szolgáltatónál szerzett támogatási tapasztalattal rendelkezel
  • WordPress-t magabiztosan ismered
  • Egy valamilyen webes hosting menedzsment felületet ismersz és kezeled felhasználói szinten (cPanel, Plesk, ISPConfig, stb…)
  • Ügyfélközpontú vagy és segítőkész
  • Szereted a kihívásokat, sok türelmed van
  • Lehet rád számítani, rugalmas vagy és bírod a terhelést
  • Ha szeretsz segítséget nyújtani és azt örömmel teszed
  • Szeretnél tanulni és fejlődni a szakmában
  • Kitartó vagy és megbecsülöd, ha megbecsülnek
  • Jól kommunikálsz és szeretsz problémákra megoldásokat találni
  • Alapszintű angol nyelvtudással rendelkezel

Milyen feladatok várnak rád?

  • Tárhellyel és domain szolgáltatással kapcsolatos kérdések megválaszolása, cPanellel és WordPress rendszerekkel kapcsolatos információs és technikai segítségnyújtás, beérkező telefonos, e-mailes és chates ügyfél megkeresésekre
  • 8 órás munkavégzés amiből pár óra telefonos, maximum napi 1-2 órát jelent, a fennmaradó időben a hibajegy alapú technikai segítségnyújtás, illetve megrendelésekkel kapcsolatos ügyek intézése
  • Weboldalak és e-mail fiókok költöztetése
  • Chat kezelése, bejövő kérdések megválaszolása
  • Technikai dokumentációk készítése
  • Számlázással kapcsolatos ügyek megválaszolása
  • Domain regisztrációkkal kapcsolatos intézése

Amiben számíthatsz ránk

  • Segítünk mindenben, hogy fejlődj és kifejleszd szupererőd
  • Biztos munkahely, folyamatosan bővülő ügyfélkörrel rendelkezünk
  • Azonnali munkakezdés
  • Nincsenek műszakok az ügyfélszolgálaton
  • Kávé, tea, ásványvíz a jó légkör elengedhetetlen kellékei
  • Igényes munkakörnyezet, innovatív légkör
  • Jó fej, összetartó csapat, szeretjük a közös programokat
  • Fizetési sáv bruttó 340 000 Ft-tól 490 000 Ft-ig, negyedéves bónuszok
  • Munkavégzés helye: XV. kerület
  • Kerékpártároló

Ha te is szeretnél a Sybell szuperhősei közé tartozni, küldd el fényképes önéletrajzod, a szuperhos@sybell.hu címre.