Karrier

Gyere és dolgozz nálunk!

Miért vagyunk szuperhősök? Mert csapatunk különleges képességeit és a legfejlettebb technológiákat bevetve alkotja meg azokat a fegyvereket, melyek ügyfeleink informatikai rendszereihez a legerősebb védelmet nyújták. Minden szuperképességünket bevetve üzemeltetjük és védjük őket, hogy a leghatalmasabb bajok esetén is erősek és rendíthetetlenek maradjanak.

Ügyfélkörünk folyamatosan bővül, így új szuperhősre van szükségünk

  • Linux rendszergazda

    Folyamatos informatikai fejlesztéseknek köszönhetően, vállalkozásokat segítő, új informatikai szolgáltatásokat fejlesztünk, 10 év tapasztalatát felhasználva. Izgalmas feladatokon és projecteken dolgozunk jelenleg is. Most lehetőséged van rá, hogy bekerülj a Sybell szuperhősei közé és tudásod a maximumra fejleszd!

    Részletek, jelentkezés »

  • Rendszergazda

    Budapest és vonzáskörzetében kis- és középvállalatoknak nyújtunk teljes körű rendszergazda és rendszerüzemeltetési szolgáltatásokat. A 3 számítógéppel rendelkező mikrovállalkozásoktól egészen a 30-40 számítógépes több szerveres rendszerekig. Most lehetőséged van rá, hogy bekerülj a Sybell szuperhősei közé és tudásod a maximumra fejleszd!

Linux rendszergazdát keresünk

Ügyfélkörünk folyamatosan bővül, így új szuperhősre van szükségünk.

Te vagy az ideális jelölt, ha

  • Szereted a kihívásokat, sok türelmed van
  • Lehet rád számítani, rugalmas vagy és bírod a terhelést
  • Igazi Linux fanatikus vagy
  • Ha tudsz, a gyors megoldásokra fókuszálni
  • Szeretnél tanulni és fejlődni a szakmában
  • Kitartó vagy és megbecsülöd, ha megbecsülnek
  • Jól kommunikálsz és szeretsz problémákra megoldásokat találni

Előny, ha jártas vagy az alábbiakban

  • Linux operációs rendszerek Debian, Ubuntu, CentOS
  • Bash scriptelés ismerete
  • Apache webszerver ismerete
  • MySQL szerverek ismerete
  • Általános szerver hardver ismeretek
  • E-mail és webhosting ismeretek
  • cPanel rendszerek adminisztrációs ismerete
  • Icinga monitorozó rendszer ismerete
  • Virtualizációs környezet, KVM hypervizor ismeretek
  • Alap hálózati ismeretek site-to-site VPN
  • Mikrotik router ismeretek

Milyen feladatok várnak rád?

  • Linux rendszerek és azokon futó alkalmazások, szolgáltatások üzemeltetése
  • Rendszerfrissítések, migrációk és bővítések elvégzése
  • Szerverek telepítése, átalakítása, új rendszerek kialakítása
  • Beérkező, webhostinggal kapcsolatos feladatok elvégzése és hibák elemzése, javítása
  • Események monitorozása, naplófájlok elemzése, mentések felügyelete
  • Együttműködés a többi kollégával
  • Dokumentálás

Amiben számíthatsz ránk

  • Segítünk mindenben, hogy fejlődj és kifejleszd szupererőd
  • Nagy vállalatok és intézmények projektjein, rendszerein is dolgozhatsz
    MindigTV
    Wellis
    Önkormányzatok
    Fővárosi Levéltár
  • Folyamatosan növekvő, versenyképes fizetés
  • Plusz teljesítmény esetén, juttatások, bónuszok
  • Jó fej, összetartó csapat, szeretjük a közös programokat

Ha te is szeretnél a Sybell szuperhősei közé tartozni, küldd el fényképes önéletrajzod, a szuperhos@sybell.hu címre.

Rendszergazdát keresünk

Cégünk Sybell Informatika Kft, Budapest és vonzáskörzetében kis és középvállalatoknak nyújt teljes körű rendszergazda és rendszerüzemeltetési szolgáltatásokat. A 3 számítógéppel rendelkező mikro vállalkozásoktól egészen a 30-40 számítógépes több szerveres rendszerekig. Most lehetőséged van rá, hogy bekerülj a Sybell szuperhősei közé és tudásod a maximumra fejleszd!

Ügyfélkörünk folyamatosan bővül, így új szuperhősre van szükségünk!

  • Igazi Windows fanatikus vagy
  • Ha ügyfélközpontú a gondolkozásod
  • B kategóriás gyakorlattal rendelkező jogosítványod van

  • Windows kliens operációs rendszerek teljes körű és szintű ismerete Windows 7,8,10
  • Irodai felhasználói programok teljes körű és szintű ismerete Office 2010,2013,2016
  • Domaines környezetben szerzett magabiztos tudás
  • Naprakész hardver ismeretek
  • Windows Server 2008, 2012, 2016 adminisztrációs tapasztalat
  • Exchange Server 2010, 2013,2016 adminisztrációs tapasztalat
  • Hálózati ismeretek, site-to-site VPN

  • Ügyfeleink Windows rendszereinek a napi szintű üzemeltetése helyszínen telefonon és online
  • Ügyfeleink profi lelkiismeretes pontos kiszolgálása
  • Ügyfeleink Windows operációs rendszerű kliens számítógépeinek szervereinek hálózatának a szakszerű és pontos napi üzemeltetése
  • Új és meglévő ügyfeleinknél az előre megtervezett projektek, telepítések, hálózatépítésekben való részvétel
  • Önnáló projektek tervezése kivitelezése senior rendszergazda felügyeletével
  • Hibajegykezelő rendszer pontos vezetése, adminisztrálása

  • Igényes munkakörnyezet